Jste zde: Home > Aktuality > Informace pro nástup dětí do MŠ 2021/2022

Informace pro nástup dětí do MŠ 2021/2022

Školní rok 2021/2022 začíná ve středu 1. září 2021.

Děti do MŠ potřebují: bačkory (ne crocsy nebo pantofle), pohodlné oblečení do herny (tepláky, legíny), oblečení na pobyt venku (tepláky, mikina), holínky, pyžamko

Prosíme rodiče, aby vše bylo označené či podepsané (děti si své věci nepoznají).

Školné činí 730,- Kč a platí všechny přijaté děti k 1. 9. 2021 s výjimkou povinně předškolních dětí.

Všechny osoby, s výjimkou zapsaných dětí a personálu, se pohybují po prostorách MŠ (šatně, chodbách) se zakrytím úst a dýchacích cest.

Do třídy a herny rodiče a další osoby nemají přístup.

Na pracovišti MŠ Sluníčko a MŠ Motýlek děti nastupují do 7.45 hodin, na pracoviště MŠ Pastelka do 8. hodin.

Děkujeme rodičům, že respektují zvýšená epidemiologická opatření a tím vytváří bezpečné prostředí pro děti i personál školy.