Jste zde: Home > Aktuality > Poděkování

Vážení rodiče,

uplynulý školní rok 2020/2021 byl pro všechny mimořádně náročný. Děti, rodiče a všichni zaměstnanci mateřské školy se po celý rok museli potýkat s neznámými situacemi v době pandemie, řešit stále se měnící opatření k provozu školy.

Pro testování dětí připravili zaměstnanci školy vhodné podmínky a rodiči bylo vlastní provádění testů bravurně zvládnuto.

Přesto, že došlo k omezení a zrušení některých akcí pro děti za účasti třetích osob, děti o nic nepřišly. Paní učitelky se snažily dětem vše nahradit vlastními silami a děti si užily divadélka, masopustu, školáci navštívili školní jídelnu, ve všech pracovištích proběhlo slavnostní rozloučení s dětmi, které odcházejí do 1. třídy ZŠ. Za velké pracovní nasazení a především nadšení a elán patří všem zaměstnancům velký dík.

Rodičům děkuji za spolupráci, pochopení a vstřícnou komunikaci.

Všem přeji hezké a klidné prázdniny, hodně zážitků a především klidný odpočinek.

Bc. Helena Hochmanová – ředitelka